Aktualności

Golden Carp Nekielka finałowe zawody cyklu Grand Prix Nekielka 2016

W dniach 24-28 sierpnia odbyła się na Łowisku Nekielka trzecia i zarazem ostatnia tura zawodów karpiowych zaliczanych do cyklu Grand Prix 2016.Do klasyfikacji końcowej zaliczała się waga 5 największych ryb złowionych przez każdy startujący zespół.

W trakcie zawodów złowiono 4 karpie o wadze ponad 20kg. Największą rybę zawodów złowił Darek Obrembski z Teamu Carp Online o wadze 21,75kg. otrzymując od firmy Daiwa wędkę Tournament BASIAIR C2300. Siedem pierwszych zespołów w końcowej klasyfikacji otrzymało cenne nagrody karpiowe.

Zawody wygrał Team Carp Online w składzie Wojtek Politowicz/Darek Obrembski z wynikiem 83,49kg, drugie miejsce zdobył również Team Carp Online w składzie Karol Majewski/Marcin Chmielewski z wynikiem 74,05kg, na ostatnim stopniu podium uplasował się Team Lemur Gniezno w składzie Marcin Apelt/Mateusz Górka z wynikiem 59,30kg. W całym cyklu trzech imprez Grand Prix Nekielka 2016 wygrał Team Carp Online w składzie Wojtek Politowicz/Darek Obrembski z wynikiem 225,29kg, II miejsce zajął również zespół w barwach Carp Online Karol Majewski/Marcin Chmielewski z wynikiem 203,38kg, III nagrodę zdobył Ryszard Gabryelczyk/Robert Kubiak z wynikiem 190,75kg, Wyróżnione zespoły otrzymały puchary, medale okolicznościowe oraz cenne nagrody karpiowe a zwycięzcy GP wędki PB Products oraz darmowy start w przyszłorocznej edycji GP. .

Serdecznie dziękujemy wszystkim startującym zespołom podczas całego sezonu jak również wszystkim sponsorom za współpracę przy tworzeniu całego cyklu Grand Prix Nekielka 2016.